Apoteka Palilula

Ilije Garašanina 5

0113346360, 063362253

apoteka.palilula@apotekeivancic.rs

Radno vreme apoteke:

Radnim danima 08.00-21.00h

Subotom 08.30-17.00h

Nedeljom 08.30-15.00h

SPECIJALNE MESEČNE AKCIJE

Solgar Palilula21.11.2022.12:00-15:0015%
Oktal promocija26.11.2022.11:00-15:0020%

Akcije u svim našim apotekama

ArtikalPočetakKrajPopusta
Centrum, Voltaren, Panadol extra i Baby, CaC1000, Corega01.11.202230.11.2022od 10%-30%
ALKALOID: Becutan Kids Vits preparate, Blokmax Duo od 10 i 20 tableta i Blokmax Rapid01.11.202231.12.202210%
ARMEDINA14.11.202220.11.202220%
DR.THEISS: Beinwell Alpen Gel, Lacalut Aktiv sa cetkicom gratis, Mucoplant eucaliptus balsam, Ascorvita Max01.11.202230.11.202210%
OKTAL: Avene, Ducray, A-Derma, Klorane07.11.202209.11.202220%
OPI lakovi03.11.202203.11.202220%
TENA ULOŠCI01.11.202230.11.202215%
TERRANOVA20.11.202225.11.202220%
VICHY  Protiv opadanja kose01.11.202215.11.202215%
VICHY, LRP, CERAVE25.11.202227.11.202220%
VICHY LRP PROMO PAKETI25.11.202227.11.202230%
DO ISTEKA ZALIHA
Naziv ArtiklaProizvodjacPeriod popustaIznos Popusta
ZINCOMPLEX PULV A20INPHARM01-30.11.2022.20%
COMPLETE GEL 7u1 100ML01-30.11.2022.20%
TEST ZA TRUD.BABY RAPID PLOC.PHARMANOVA01-30.11.2022.30%
TEST ZA TRUD.BABY RAPID TRAC.01-30.11.2022.30%
NUTRICEL VITAMIN C+ZN CAPS A2001-30.11.2022.30%
ZANKAF TBL 10X(500+50)MG01-30.11.2022.40%
FLONIVIN PLUS CAPS A10GALENIKA01-30.11.2022.50%
ANBOL CARDIO TBL 30X100MG01-30.11.2022.35%
PANTENOL KREM 30G01-30.11.2022.15%
VITAMIN A+D3 PERLE A50ALKALOID01-30.11.2022.1+1gratis
SHARK OIL01-30.11.2022.1+1gratis
COENZIM Q10 FORTE 30MG A3001-30.11.2022.1+1gratis