Apoteka Maksima Gorkog

Maksima Gorkog 75

0117839324, 0638619131

apoteka.maksimagorkog@apotekeivancic.rs

Radno vreme apoteke:

Radnim danima 08.00-21.00h

Subotom 09.00-17.00h

Nedeljom 09.00-15.00h

                                                                           AKCIJE U JULU

AkcijaPočetakKrajPopust
Eucerin Dani Thiamidola15.07.2024.31.07.202440%
Vichy CS i LRP Anthelios01.07.202431.08.2024.50%
Vichy i LRP Promo paketi 08.07.2024.30.07.202430%
EUCERIN SUN 01.07.202431.07.202440%
VICHY Capital Soleil 01.07.202431.07.202430%
VICHY Minéral 89 01.07.202415.07.202425%
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS01.07.202431.07.202430%
CERAVE NEGA RUKU,STOPALA,TELA, VELIKI FORMATI10.07.202424.07.202420%
OKTAL PHARMA: Avene, A-Derma, Ducray, Klorane i Couvrance10.07.202412.07.2024.20%
TERRANOVA Dani brenda20.07.202425.07.202420%
NEUBRIA Dani brenda20.07.202425.07.202420%
BIOANDINA Dani brenda20.07.202425.07.202420%
DOPPEL HERZ Dani brenda10.07.202417.07.202415%
Gamarde Dani brenda09.07.202415.07.202430%
Gamarde SPF akcija01.07.2024.31.07.2024.30%
MAX MEDICA Dani brenda08.07.202412.07.202420%
INNVENTA Dani brenda 10.07.202417.07.202410%
Dečiji četvrtak Novalac i Waya kapi04.07.202404.07.202410%
Dečiji četvrtak Novalac i Waya kapi 11.07.202411.07.202410%
JUL AKCIJSKI POPUSTProizvođačPopust
CI-TRI-MAG FORTE TBL A30GENEXO30%
CENTRUM VOLTAREN PANADOLEVROPA LEK20%-30%

                                                                                MESEČNI LIFLET

AKCIJA u MESEČNOM LIFLETU JULUProizvođačPOPUST
Jekoderm mast 25gGalenika20%
Jekoderm mast 50gGalenika20%
Pantenol +B3HA krema za lice 50ml Galenika20%
Pantenol losion za telo 250 ml Galenika20%
Pantenol maska 50 ml Galenika20%
Easy skin gel 1,2% 30g Galenika20%
GALACAPSICUM FLASTER ANTIREUMATSKI A2  Galpharmacia15%
GALALUPLAST Kompresa sterilna 5x5cm a10  Galpharmacia10%
GALALUPLAST Kompresa sterilna 10x10cm a10  Galpharmacia10%
Burra sun krem za lice spf 50+ 100ml Esensa30%
Burra sun lice&telo mleko spf 50+ 50ml Esensa30%
Burra sun lice&telo sprej spf 30 200ml Esensa30%
Burra sun mleko za telo spf 30 200ml Esensa30%
Burra sun mleko za telo spf 50 200ml Esensa30%
StopGrč tbl a56 DDr.Theiss10%
Diosminex max film tbl 30x 1000mg Pharmaswiss10%
Catidral pulvis a20  VEMAX10%
Fenistil gel 0,1% 30g Evropa Lek25%
Aktiv Tablete za kožu, kosu i nokte -Haar Vital Doppel Herz15%
MM Good-bye cellulit 200ml MaxMedica 20%
MM Good-bye kilogrami kesice a30  MaxMedica 20%
Innovag vaginalete a7 Innventa15%
Neubria energyNeubria20%
Neubria focusNeubria20%
Neubria memoryNeubria20%
Neubria moodNeubria20%
Neubria sleepNeubria20%

DO ISTEKA ZALIHA

Naziv ArtiklaProizvođačPopust
DEFRINOL FILM TBL A20GALENIKA10%
DEFRINOL SIRUP 100MLGALENIKA10%
PANTENOL RASTVOR 100MLGALENIKA10%
PANTENOL KREM 30GGALENIKA10%
PANTENOL MAST 30GGALENIKA10%
OLIGOVIT DRAG A30GALENIKA10%
OLIGOVIT SIRUP 100MLGALENIKA10%
BEVIPLEX DRAG A30GALENIKA10%
OLIGOGAL GVOZDJE+C+B12+FOLAT DIRECT A14GALENIKA10%
OLIGOVIT ZA TRUDNICE TBL A30GALENIKA10%
CHYMORAL TBL A30GALENIKA10%
BURRA DEO ROLONEsensa20%
DEFRINOL FORTE TBL A10GALENIKA10%
BURRA BB MEDIUM TONIRANI KREM 40MLEsensa20%
OLIGOVIT CR 200MCG CAPS A30GALENIKA10%
OLIGOVIT Q-10 CAPS A30GALENIKA10%
VITUP D3 1000IJ SOFT CAPS A30GALENIKA10%
VITUP D3 2000IJ SOFT CAPS A30GALENIKA10%
OLIGOGAL KIDS ZN+D3 TBL A60GALENIKA10%
RINOFF 0.05% SPREJ ZA NOSGALENIKA10%
RINOFF 0.1% SPREJ ZA NOSGALENIKA10%
BURRA SUN MLEKO ZA TELO SPF-30 200MLEsensa20%
BURRA SUN MLEKO ZA TELO SPF-50+ 200MLEsensa20%
BURRA SUN KREM ZA LICE SPF-50+ 100MLEsensa20%
BURRA SUN LICE&TELO SPREJ SPF-30 200MLEsensa20%
BURRA SUN LICE&TELO MLEKO SPF-50+ 50MLEsensa20%
ESENBAK PRO&BYO ULTRA STRONG DIRECT PULVIS A4Esensa50%
BEVIPLEX NEURO TBL A30GALENIKA10%
OLIGOVIT VIT.C 1000MG SA POSTEP.OSLOB.TBL A30GALENIKA10%