Apoteka Maksima Gorkog

Maksima Gorkog 75

0117839324, 0638619131

apoteka.maksimagorkog@apotekeivancic.rs

Radno vreme apoteke:

Radnim danima 08.00-21.00h

Subotom 09.00-17.00h

Nedeljom 09.00-15.00h

SPECIJALNE MESEČNE AKCIJE

Solgar Maksim17.11.2022.17.00-20.0015%
Dečiji četvrtak Maksim03.11.2022.Novovalac 10 % popusta; Salvit 15% popusta; Waya kapi 10% popusta; Mustela 25% popusta
Oktal promocija24.11.2022.16:00-20:0020%
Eucerin poklon promocija15.11.2022.poklon

 

Akcije u svim našim apotekama

ArtikalPočetakKrajPopusta
Centrum, Voltaren, Panadol extra i Baby, CaC1000, Corega01.11.202230.11.2022od 10%-30%
ALKALOID: Becutan Kids Vits preparate, Blokmax Duo od 10 i 20 tableta i Blokmax Rapid01.11.202231.12.202210%
ARMEDINA14.11.202220.11.202220%
DR.THEISS: Beinwell Alpen Gel, Lacalut Aktiv sa cetkicom gratis, Mucoplant eucaliptus balsam, Ascorvita Max01.11.202230.11.202210%
OKTAL: Avene, Ducray, A-Derma, Klorane07.11.202209.11.202220%
OPI lakovi03.11.202203.11.202220%
TENA ULOŠCI01.11.202230.11.202215%
TERRANOVA20.11.202225.11.202220%
VICHY  Protiv opadanja kose01.11.202215.11.202215%
VICHY, LRP, CERAVE25.11.202227.11.202220%
VICHY LRP PROMO PAKETI25.11.202227.11.202230%
DO ISTEKA ZALIHA
Naziv ArtiklaProizvodjacPeriod popustaIznos Popusta
ZINCOMPLEX PULV A20INPHARM01-30.11.2022.20%
COMPLETE GEL 7u1 100ML01-30.11.2022.20%
TEST ZA TRUD.BABY RAPID PLOC.PHARMANOVA01-30.11.2022.30%
TEST ZA TRUD.BABY RAPID TRAC.01-30.11.2022.30%
NUTRICEL VITAMIN C+ZN CAPS A2001-30.11.2022.30%
ZANKAF TBL 10X(500+50)MG01-30.11.2022.40%
FLONIVIN PLUS CAPS A10GALENIKA01-30.11.2022.50%
ANBOL CARDIO TBL 30X100MG01-30.11.2022.35%
PANTENOL KREM 30G01-30.11.2022.15%
VITAMIN A+D3 PERLE A50ALKALOID01-30.11.2022.1+1gratis
SHARK OIL01-30.11.2022.1+1gratis
COENZIM Q10 FORTE 30MG A3001-30.11.2022.1+1gratis